Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Jerycho
Autor Wiadomość
Barven 

Wysłany: 2011-06-14, 13:10   Jerycho

To by?o wielkie zwyci?stwo. Jerycho podbite przez Izraelitów.. Przez sze?? dni czterdziestotysi?czna armia oblega?a miasto, aby siódmego, kierowana Wol? Bo??, obali? wielkim rykiem tr?b i garde? Ludu Wybranego mury twierdzy.

Wymordowano mieszka?ców, po?wiecono kosztowno?ci Bogu, to co si? osta?o, naznaczono kl?twa. Jozue powiedzia? wtedy: „Niech b?dzie przekl?ty przed obliczem Pana cz?owiek, który podj??by si? odbudowania miast Jerycho: Za cen? ?ycia swego pierworodnego syna za?o?y fundamenty, za cen? ?ycia najm?odszego syna postawi bramy."

Jak wiele mo?na po?wi?ci? dla wy?szej idei? Czy ka?dy czyn mo?na wyt?umaczy? realizacj? Boskiego planu? "Jerycho" to gra o trudnych decyzjach i ich konsekwencjach. Przy czym, pami?taj - to zwyci?zcy pisz? histori?.

Stowarzyszenie Wielosfer zaprasza na Larpa w klimatach biblijnych.

Larp jest przeznaczony dla 15 osób, o grze decyduje kolejno?? dokonania wp?at na wpisowe 10 z?. W ramach op?aty udost?pniamy:
- przebrania dla uczestników
- charakteryzacja
- miejsce do gry
- rekwizyty i inne gad?ety potrzebne do gry

Dok?adne dane do przelewu:
Nr konta: 05 2490 0005 0000 4500 8377 1525
Stowarzyszenie Wielosfer
Ul. Olszewskiego 110/6
51-646 Wroc?aw
W tytule przelewu nale?y wpisa? swój nick/imi? i nazwisko oraz “LARP Jerycho”.

Termin gry - 16 lipca

Twórcy - Maciej "Adler" Bona, Bartosz "Barven" Draus, Bartosz "Zio?o" Zio?o, Ola "Ol" Ko?ciewicz
Dok?adne miejsce gry oraz dodatkowe informacje zostan? podane niebawem.
Ostatnio zmieniony przez Barven 2011-06-14, 14:40, w całości zmieniany 1 raz  

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2011-06-14, 14:38   

Bardzo dziekuje, ale mam darmowe, fajne gry na miejscu. Nie oplaca mi sie dojazd i placenie za gre. Mimo to zycze udanej zabawy!!! :-)

Barven 

Wysłany: 2011-06-14, 14:42   

I nawzajem ;-)

PS. A 10 z? to i tak ma?a kwota za 4h zabawy, a niestety ten scenariusz wymaga paru wydatków, które nale?y pokry?

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2011-06-14, 15:12   

Wiesz, nam stowarzyszenie pokrywa koszty wydatkow... :-) zrozum wiec poznanska sprawe: -)

Barven 

Wysłany: 2011-06-14, 17:11   

Ka?de stowarzyszenie, ma swoje wydatki ;-)
P?atno?? za Larpy to znacznie ciekawszy i trudniejszy temat ni? mo?e si? wydawa?. Ostatnio w wielosferze (plus par? osób z innych grup) mieli?my sporo dyskusji na ten temat, które by?y momentami delikatnie mówi?c... burzliwe. Ja sam nie jestem w 100% do tego przekonany, ale ma to swoje zalety.

Pewna ciekawostka, która mnie totalnie zaskoczy?a (niestety tak jest) - na p?atnych Larpach ludzie nie wycofuj? si? w ostatnim tygodniu gry (bo jednak wykonali ju? jednak ju? wysi?ek p?ac?c te 5-10 z? i g?upio by?oby nie pój?? jak si? zap?aci?o). Trudne do uwierzenia, ale po prostu nie ma wiadomo?ci "przepraszam, ale NAPRAWD? nie mog? zagra?", a zwykle przecie? jest to nagminne, ?e co najmniej z 3 osoby w ostatniej chwili si? wycofuj?, a MGowie musz? szuka? zast?pstwa lub kroi? scenariusz. Bez komentarza mog? zostawi? te wszystkie odwiedzane w szpitalach babcie/nauk? na kolokwium/wa?ne, ale tajne powody, które s? zwykle wypisywane :cry:

W ka?dym razie temat jest znacznie bardziej rozbudowany i z ch?ci? bym o tym porozmawia?, ale prosz? na PW, gg, a najlepiej na ?ywo, a nie w tym temacie ;-)
Ostatnio zmieniony przez Barven 2011-06-14, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2011-06-14, 19:10   

Mam ju? swoje zdanie, ugruntowane wielokrotnymi dyskusjami w tym zakresie. Co zabawne - mi sie raz w ?yciu nie uda?o przyjecha? na LARPa w ostatniej chwili i to by? w?a?nie LARP p?atny - za co raz jeszcze Aziku przepraszam.

Nie, Barven. To nie jest tak. Marketingowa papka o pozytywach p?atnych LARPów to bullshit, ale racja, nie miejsce i nie temat na to;).
Jeszcze raz powodzenia i udanej gry.

Odpowiedz do tematu