Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po 2 ods?onie
Autor Wiadomość
Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2011-05-07, 23:46   Wra?enia po 2 ods?onie

Witajcie.
Czekamy na wasze opinie i wra?enia po 2 ods?onie. Co poprawi?, co zmieni? a co zachowa? i pog??bi? ?

Pozdrawiamy
Stra?nicy IV Tradycji

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-05-08, 14:48   

A? dziwne, ?e po takim czasie i nadal pisz? pierwszy. Nie wiem czy to dobrze czy ?le. ;-)

Swoje uwagi techniczne przekaza?em ju? gronu MGów, wi?c tu je pomin?.
Skupi? si? na samej ods?onie i ju? na wst?pie powiem "wow".

Pierwsze, co rzuci?o si? w oczy to wystrój. By? to zdecydowanie najlepiej przygotowany pod tym k?tem LARP jaki widzia?em, tytaniczna praca Art Team'u przynios?a po??dany efekt. Szacun i gratulacje dla Was ludzie, naparwd? kawa? dobrej roboty. Zas?oni?te okna, ?wiece daj?ce stonowane ?wiat?o, ka?de pomieszczenie przystrojone, a zb?dne elementy codziennego wystroju SJO Empik przykryte p?achtami materia?u. Wszystko to da?o i?cie piorunuj?cy efekt. Jestem przekonany, ?e ka?dy wchodz?cy móg? bezproblemowo poczu? klimat wampirzego Elizjum.

Grono MGów wed?ug mnie radzi?o sobie z sytuacj? ogarniaj?c j? w pe?ni. Zawsze byli na miejscu przys?uchuj?c si? rozmowom i czuwaj?c na stra?y Bestii i zasad odpowiedzialnych za Sza?.

Mi?ym akcentem jest fakt, ?e ?wiat ?yje i b?yskawicznie reaguje an dzia?ania graczy, o czym wszyscy przekonali si? ju? na samym pocz?tku. uwa?am tak?e, ?e dobrym pomys?em by?o pozostawienie graczom pe?nej swobody w kwestii ustanawiania nowych Tradycji i interpretacji starych, mi?o czu?, ?e ma si? wp?yw na tak wa?ne rzeczy.

Nie wiem jak inni (mniej polityczni), ale ja na ods?onie w zasadzie nie mia?em nawet chwili wolnego. Przyda?oby si? jeszcze jakie? pó? godziny spotkania by przeprowadzi? wszystkie rozmowy.

Podsumowuj?c, to by? naparwd? udany LARP, ?wietnie przygotowany technicznie i dobrze przeprowadzony. Oby tak dalej.

tygrysica 
Cz?onek Noctem
(turku)Sowa

Wysłany: 2011-05-08, 17:56   

Prawda, przygotowanie tej ods?ony by?o naprawd? ?wietne. Mi?y wystrój, dobrze dobrane rekwizyty. Aha, i nie jestem pewna, ale by?a muzyka, prawda? Podoba?a mi si?. Pogratulowa? :)

Kaym napisał/a:
pozostawienie graczom pe?nej swobody w kwestii ustanawiania nowych Tradycji i interpretacji starych

co? mnie omin??o, czy dotyczy to tylko wybranych graczy?

Co do samego przeprowadzenia LARPa: aspekty techniczne przesta?y by? tak bardzo widoczne, wida?, ?e gracze si? wczuli. ?adnie wysz?o. Osobi?cie, jakkolwiek przypinki dla MG odgrywaj?cego wydaj? si? spoko pomys?em, dla mnie s? za ma?o widoczne. Sprawdzanie, czy Dareth, który si? do ciebie skrada jest MG czy ghoulem wybija troch? z klimatu. Przypinka ginie w?ród ubrania. Ale mo?e to tylko ja jestem ?lepa ;)

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-05-08, 18:28   

Grona Landlordów ustali?o obowi?zuj?ce brzmienie i interpretacj? Tradycji.

Agnieszka 
Cz?onek Noctem
Detektyw Enid

Wysłany: 2011-05-09, 12:19   

To by? naprawd? dobry larp.

Art Teamie, odwalili?cie kawa? dobrej roboty. Empiku po prostu nie da?o si? pozna?, nikt nie potyka? si? o komputery, nie widziwia? na nieklimatyczne plakaty... Rewelacja.

Dobrze wyczuwalny by? te? ukochany klimat Towera. Co drugiej rozmowy nie da?o si? przeprowadzi?, bo któremu? z rozmówców puszcza?y nerwy, potem drugiemu, a potem ca?ej sali... Chyba zaczynam rozumie?, dlaczego wampiry w Requiem nie s? specjalnie towarzyskie. Z pewnymi osobami wogóle nie pogada?am, bo uciek?y :P

Oficjalnie przyznaje racj? misiom- walka na ods?onie faktycznie nie ma powinna mie? miejsca. D?ugie to, nieklimatyczne i jakie? niedopracowane. Bez sensu.

Dziekuj? wszystkim osobom którym spodoba?y si? ksywy nadane im przez Gabrielle, zw?aszcza Ma?emu Wilczkowi i Panu Smokowi.

A na koniec chc? przeprosi? wszystkich, których straszy?am, wyszydza?am, wy?miewa?am, podpuszcza?am, prowokowa?am, przep?dza?am przez pó? Elizjum i spuszcza?am wpiernicz. To nic osobistego, naprawd?.

Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-05-09, 21:21   

By?o zacnie. Zdj?cia za oko?o 2-3 tygodnie. Majówka intensywna.

William Szekspir 'Koriolan'

Odpowiedz do tematu