Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
The World of Darkness Revealed
Autor Wiadomość
Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2010-08-21, 18:17   The World of Darkness Revealed

Siema

Nie wiem czy mieli?cie trafi? okazj? trafi? na koncept: The World of Darkness Revealed - (ja wyczyta?em go podr?czniku Mirrors do nWoDa) ale my?l?, ?e jest godny wspomnienia.
G?ówn? ide? jest to, ?e ludzie jakim? cudem (czy to poprzez jakiego? zadufanego w sobie Vampira rockmana, czy przez inwazje duchów na nasz? rzeczywisto??) dowiaduj? si? o istnieniu nadnaturalnych.

Wszyscy którzy ogl?dali serie True blood - pewnie my?l? sobie ?e gdzie? to ju? s?yszeli. I to prawda bo nawet autorzy mirrors podaj? ten przyk?ad, lecz w tym pomy?le kryje si? o wiele wi?cej - pozwalaj?c nie tyle stawi? ca?y WoD na g?owie a zrobi? to samo jednak troch? inaczej.

Przepisa?bym kilka przyk?adów - ró?nego rodzaju mo?liwych "odkry?" ukrytego ?wiata. Ale najpierw chcia?bym wiedzie? co s?dzicie o tym pomy?le (cho? wiem, ?e ortodoksom spodoba? si? nie mo?e :))

Pozdrawiam
Tower

P.S. Mój pomys? aby spu?ci? kilka g?owic atomowych na ?wiat Mroku i gra? post apo - jest te? zawarty w tym podr?czniku :) - który generalnie polecam w ca?o??i

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2010-08-26, 06:52   

Um.

Stare. Bardzo:> Ortodoksi sWoDowi te? grali w takie sesye:> I full disclosure i postapo.

Fajne, daje mo?liwo?ci du?ej dawki zabawy i radochy, ale bez solidnego przygotowania, traci smaczek szybko.
I, niestety, z mojego punktu widzenia (WoD w sa?atce, piecze? z WoDa, hamburger z WoDa, WoD z ziemniakami, piwo WoDowe... by?o...) nic odkrywczego.
Ostatnio zmieniony przez Che 2010-08-26, 06:57, w całości zmieniany 1 raz  

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2010-08-26, 11:37   

odkrywcze, nie odkrywcze - ale imho fajne - jak si? dobrze usma?y :)

Odpowiedz do tematu