Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy warto kupi? konsole ?
Autor Wiadomość
Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2010-01-18, 08:51   

JA uwa?am, ?e konsola ma bardzo du?y potencja?. Wiadomo komputer mo?e i wygrywa, ale wy??cznie z powodu tego, ?e aktualizacje sprz?towe s? cz?stsze i co chwile wychodzi jaka? nowinka techniczna. Konsola pomimo i? nie mo?e by? modyfikowana, nie mo?na dok?ada? pami?ci i zmienia? karty graficznej trzyma poziom. Wiadomo niskobud?etowe produkcje nie robi? sza?u, ale na rynku PC jest podobnie. Co do grafiki na PC i PS3 oto nadchodz?ce Gran Turismo 5 (tak wygl?da gra i to nie jest jaki? filmik pokazówka, jakby co mog? znale?? jeszcze screeny)

http://www.youtube.com/watch?v=OUSwFqTF0Vs

Slide 

Wysłany: 2010-01-18, 09:40   

Ja chcia?bym tylko jeszcze jednego potwierdzenia od zwolenników PC. Grafika na konsoli jak si? okazuje na obecne standardy jest najlepsza/jedna z najlepszych (Kiedy pod Directx11 b?d? pisane gry ?eby wykorzysta? jego potencja? jeszcze minie troch? czasu, a wtedy ju? na pewno b?d? nowinki o PS4, X720). Konsola s?u?y przede wszystkim do grania, ale w przypadku PS3 mo?na obejrze? film i wej?? do internetu, pos?ucha? muzyki itp. Jednak tych dodatkowych opcji nie bior? pod uwag?, bo nie tego b?dzie dotyczy? moje pytanie. Za?ó?my sytuacj?, ?e jestem newbie który chce tylko i wy??cznie sprz?t do grania, bo komputer ma ju? w domu. Ten sprz?t obs?uguje mu gadu-gadu, worda, excella i wi?cej mu nie potrzeba. Co ma kupi?? Konsole z exclusywnymi tytu?ami które wygl?daj? tak jak wida? czy komputer który przewa?nie dostaje multiplatformowe gry? (w które zagramy równie? na konsoli) Chodzi mi tylko i wy??cznie o aspekt gier. Nie zaprzeczycie, konsola na tym polu wygrywa. Mnie nie obchodz? inne kryteria, bo konsole mam do grania! Na komputerze to ja gram w AutoCada.
Ostatnio zmieniony przez Slide 2010-01-18, 10:03, w całości zmieniany 3 razy  

maxpawkas 

Wysłany: 2010-01-18, 13:54   

To ja powiem tak:

Ostatnio zmieniony przez maxpawkas 2010-01-18, 13:55, w całości zmieniany 1 raz  

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2010-01-18, 14:54   

Slide napisał/a:
zwolenników PC.

nom, Starcraft 2, Diablo 3 - tylko heavy rain i God of War 3 ?al.

Slide 

Wysłany: 2010-01-18, 14:58   

Tower napisał/a:
Slide napisał/a:
zwolenników PC.

nom, Starcraft 2, Diablo 3 - tylko heavy rain i God of War 3 ?al.

Mo?esz m to Tower przet?umaczy?? Nie zrozumia?em zbytnio O_o

Red XIII 
Cz?onek Noctem
i like poof...

Wysłany: 2010-01-18, 15:53   

Tower napisał/a:
heavy rain i God of War 3

Epiczno?? tego 2 tytu?u mnie przygniata ;D

"Oh you can't help that... We're all mad here..."

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2010-01-22, 18:32   

Slide napisał/a:
Ja chcia?bym tylko jeszcze jednego potwierdzenia od zwolenników PC. Grafika na konsoli jak si? okazuje na obecne standardy jest najlepsza/jedna z najlepszych (Kiedy pod Directx11 b?d? pisane gry ?eby wykorzysta? jego potencja? jeszcze minie troch? czasu, a wtedy ju? na pewno b?d? nowinki o PS4, X720). Konsola s?u?y przede wszystkim do grania, ale w przypadku PS3 mo?na obejrze? film i wej?? do internetu, pos?ucha? muzyki itp. Jednak tych dodatkowych opcji nie bior? pod uwag?, bo nie tego b?dzie dotyczy? moje pytanie. Za?ó?my sytuacj?, ?e jestem newbie który chce tylko i wy??cznie sprz?t do grania, bo komputer ma ju? w domu. Ten sprz?t obs?uguje mu gadu-gadu, worda, excella i wi?cej mu nie potrzeba. Co ma kupi?? Konsole z exclusywnymi tytu?ami które wygl?daj? tak jak wida? czy komputer który przewa?nie dostaje multiplatformowe gry? (w które zagramy równie? na konsoli) Chodzi mi tylko i wy??cznie o aspekt gier. Nie zaprzeczycie, konsola na tym polu wygrywa. Mnie nie obchodz? inne kryteria, bo konsole mam do grania! Na komputerze to ja gram w AutoCada.

I tak i nie... Kom mimo to daje wi?ksze pole do manewru. Nawet w grach. Jest wg mnie wi?ksze pole do manewru. Osobi?cie nie widzia?em., jak si? myl? to mnie wyprowad?cie z b??du, gier MMO ani RTS na konsole. I swoj? drog? nie wyobra?am sobie granie w tego typu gry na padzie...

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2010-01-24, 17:14   

Dareth napisał/a:

I tak i nie... Kom mimo to daje wi?ksze pole do manewru. Nawet w grach. Jest wg mnie wi?ksze pole do manewru. Osobi?cie nie widzia?em., jak si? myl? to mnie wyprowad?cie z b??du, gier MMO ani RTS na konsole. I swoj? drog? nie wyobra?am sobie granie w tego typu gry na padzie...

Nie gra?e? nie wiesz ;] ja obecnie gram w RED ALERTA 3 i idzie to sprawnie bo sterowanie jest pod konsole nie pod kompa i jest rownie wygodnie ;] kwestia wprawy.

Slide 

Wysłany: 2010-01-24, 19:01   

MMO i RTS pojawiaj? si? na konsole, ale nie s? tak popularne w?ród konsolowców.

mysterio 
Cz?onek Noctem
Charles Shatterland

Wysłany: 2010-01-30, 23:25   

Odpowiem tak, gralem na PS3 i PC w Mirror Edge. Na PC gra sie milo, na PS3 demo mnie zabilo, do tego stopnia ze chcialem kupic do PC pada za kolo 160 pln (liczac na podobne doznania wibracyjne).

A tak ogolnie, to swierdzam, ze niestety eksluzywne tytuly to najbardziej wredne zagrywki ze strony wydawcow, bez wzgledu na platforme (na pc role eksluzywnego wydawcy pelni przeciez wiecznie spozniony Blizzard).

A gdybym mial wybrac tylko platforme do grania i tylko do grania, to wybral bym konsole, szczegolnie od kiedy mozna do niej podlaczyc mysz i klawiature:P
POza tym jak cos jest do wszystkiego (pc) to jest... tylko uniwersalne... ;)

//sorry za braki w pl znakow- pisze z pracy, czyli nie mam ograniczone mozliwosci pisarskie//

PS. Konsoli nie kupie, bo gram malo:P
Ostatnio zmieniony przez mysterio 2010-01-30, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu