Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po VIII ods?onie
Autor Wiadomość
Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-07-13, 13:18   

After byl na tyle po LARPie na ile sie dalo:D. wraz z wejsciem pierwszego goscia wylaczany byl odkurzacz:D.
Woody Allen

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-07-13, 14:36   

Podoba?a mi si? ods?ona :} mo?e nie przysz?am na ni? z ró?owym nastawieniem, ale wysz?am z niej zadowolona ^^ sama mog?am troch? podzia?a?, na a moja urocza "maskotka" nikomu nie dawa?a spokoju... O___O

Si? przyczepili!

Gratuluj? Misti za nominacje któr? dosta?a! I pami?tam jak si? przerazi?am widz?c j? z "Iz?" (tak... tak to si? nazywa?) koniec ko?ców Misti na szcz??cie sko?czy?a tam gdzie powinna.

Podoba?a mi si? scenka w ?rodku.. w pierwszej si? troch? pogubi?am. Bardzo ?ywo i "namacalnie" oddana atmosfera. Brakowa?o mi tego zaznaczenia tylko, ?e Uriela i Goliata na sali ju? nie ma... bo chyba nie wy?apa?am momentu w którym znikn?li.

Podsumowuj?c... chcemy wi?cej : D

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2009-07-13, 19:17   

Przecie? Dagon powiedzia?a "Cia?a Uriela i Goliata rozpadaj? si? w py?"

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "

Mistif 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-07-13, 21:45   

Na pocz?tku chcia?abym podzi?kowa? wszystkim, ?e mnie nie zjedli - nie tylko jako postacie, ale równie? jako gracze :)

By? to pierwszy larp, w którym bra?am udzia? i musz? przyzna?, ?e jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Co prawda z pocz?tku mia?am lekk? trem?, ale atmosfera szybko mnie wci?gn??a w gr?:)

Scenki na d?ugo zapadn? mi w pami??. Wiele si? dzia?o, a na pewno, w moim odczuciu, by?o intensywnie. Dzi?ki ogólnemu zainteresowaniu czu?am te?, ?e nie stoj? zupe?nie z boku i mog? uczestniczy? w grze.

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-07-13, 21:50   

Mistif napisał/a:
Na pocz?tku chcia?abym podzi?kowa? wszystkim, ?e mnie nie zjedli - nie tylko jako postacie, ale równie? jako gracze :)

Spoko, przytocz? teraz s?owa MGi?, które napisa?y mi po mojej pierwszej ods?onie: Gracze nie gryz?, tylko udaj?, ?e gryz?. ;-)

Martini 

Wysłany: 2009-07-13, 22:38   

Ods?ona Camarilli zesz?a na rozterki moralne. Wszyscy wszystkich zapewniaj? o wzajemnej wspó?pracy, zaufaniu i braku tajemnic, a tak naprawd? nikt w to nie wierzy. Robi si? nieprzyjemna atmosfera, w której dezinformacja, brak wiedzy dotycz?cej historii niektórych postaci, ich dzia?ania podyktowane niejasnymi przes?ankami oraz dziwne zachowania pot?guje wra?enie bycia osamotnionym ?o?nierzem, którego ka?da decyzja jest intuicyjna, i nie przewidzenie jej konsekwencji jest niemo?liwe. Zabrak?o dla mnie autorytetów. Mia?em wra?enie bycia na wojnie, w której sam stanowi?em stron?, nie wiedz?c za co i za kogo b?d? obrywa?.

Dla kogo?, kto przedk?ada logik? nad gr? aktorsk? zwi?zan? ze sfer? uczu?, ostania ods?ona by?a fatalna. Granie na emocjach, wymaga?o okre?lonych zachowa? ode mnie, co powodowa?o, ?e zamiast odgrywa? natur? i postaw?, stara?em si? zaznaczy? rozterki bohatera. To by?o logiczne, gdy? ostatnie wydarzenia i rzeczy, które si? dzia?y podczas ods?ony, zburzy?y pewno?? siebie tej postaci. Mam nadziej?, ?e patrz?c z boku wysz?o to mocno teatralnie, i pokaza?o kunszt w?a?ciwie wszystkich graczy. Dla mnie to przypomina?o bardziej teatr, ni? gr?. Wszystko pi?knie dla tych, których odgrywanie emocji bawi. Mnie to nie bawi, wi?c mam wra?enie, ?e nie by?o tam dla mnie miejsca.

Podoba?a mi si? organizacja larpa i sposób kierowania postaciami przez MG. Realizacja by?a pierwsza klasa. Podoba?a mi si? gra aktorska. Fabu?y si? nie dopatrzy?em – w ?wiecie gry nic si? dla mnie nie zmieni?o. By?o du?o informacji, du?o si? wyja?ni?o. Z drugiej strony nie znalaz?em tam spójnej wersji, wi?c nie wiem, w któr? wierzy?, nie mówi?c ju? o prawdzie. Ustalenia na ods?onie podj?te przez rodzin? mijaj? si? kompletnie z post?powaniem BNów (ostatnia scenka). Informacje dotycz?ce kluczowej kwestii s? dla mnie domys?ami, nie popartymi ?adnymi wiarygodnymi faktami, a autorytety, którym wierzy?em dot?d upad?y, lub nie by?o ich na ods?onie.

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-07-13, 22:43   

Cytat:
Ustalenia na ods?onie podj?te przez rodzin? mijaj? si? kompletnie z post?powaniem BNów (ostatnia scenka).

A czy wszyscy BNi wam kazali wybiera? stron?;)?
Woody Allen
Ostatnio zmieniony przez Lathea 2009-07-13, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  

Urlem Larsbatae 
cest la vie!

Wysłany: 2009-07-13, 23:57   

Kris napisał/a:
PS. niestety nie b?d? mia? ju? haremu o jakim marzy?em xD Uriel i 4 kobiety w sforze O_o :D

4? czekaj... Inque...Nadzieja...?? Nie mog? si? doliczy? reszty :x
Mniejsza. Fajnie by?o :D
Eh...tylko macanek ?al.... XD

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-07-14, 07:29   

Urlem Larsbatae napisał/a:
Kris napisał/a:
PS. niestety nie b?d? mia? ju? haremu o jakim marzy?em xD Uriel i 4 kobiety w sforze O_o :D

4? czekaj... Inque...Nadzieja...?? Nie mog? si? doliczy? reszty :x
Mniejsza. Fajnie by?o :D
Eh...tylko macanek ?al.... XD

+ Misti :D

Co od Misti ciesz? si?, ?e da?a? si? namówi? na gre w LARPie :) jak wida? wysz?o Ci to na dobre i m?sk? cz??? publiczno??i masz ju? u stóp :) teraz mo?ecie z Ink? podbija? ?wiat :)

PS. nie mam poj?cia jakim cudem umkn??a mi scena z Iz? XD

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-07-14, 08:10   

Martini - akurat spójno?? wersji to kwestia graczy :) My mamy jedn?:))))

Lepiej napisz jak obrona? :)
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-07-14, 08:47, w całości zmieniany 1 raz  

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-07-14, 11:29   

Mog? do Martiniego doda? jedynie:

Owszem, dezinformacja. Owszem poczucie osamotnienia na placu boju. Owszem, wszystko zmierza do piek?a, diabli biora wszystko wokó?, Pozna? p?onie, wszyscy wszystkich wykorzystuj?, a Armageddon nast?pi za pi?? minut.

I jeszcze poczucie, ?e wszystko na moich plecach, a jak zrobi? jeden krok w z?? stron?, wszystko, o co walczy?em do tej pory diabli wezm?.

Zabawne, ?e mamy to samo podej?cie, mimo, ?e, zapewne, Aaron zosta? na tej ods?onie pot??nie zdyskredytowany. I fakt, ?e emocje wzi??y gór? na tej ods?onie. Ale by? to, z mojej strony, kawa? ciekawego prze?ycia. I wszystkie niedogodno?ci, poczucie, ?e jest ?le i b?dize gorzej... Tylko dodaj? smaku naszym zmaganiom.

Chyba wszyscy sobie u?wiadomili, ?e gra jest o wysok? stawk?. Niektórzy wiedzieli wcze?niej.
No i niektórzy staraj? si? to wykorzysta? do swoich celów. Jak to w Wampirze Maskaradzie.
Gracze pokazali pazury, wed?ug mnie. Pokazali, co potrafi?.

Mog? powiedzie?, ?e z mojej perspektywy zachowanie Apeta by?o kapitalne i wida? by?o, ?e nie jest to posta? papierowa, ?e ma za sob? histori?, przekonania i ambicje. Jak u wi?kszo?ci... Ale na Tobie to by?o znacznie wida?.

S?dz?, ?e Apet si? zgodzi - Jedziemy do piek?a w ekspresowej windzie. Ale niech mnie diabli, je?li si? po?o?? i zwyczajnie umr?...

Nathanael 
Ravnos

Wysłany: 2009-07-14, 12:08   

Ja ju? rozmawia?em na ten temat z Toy, Martinim i bra?mi.

Przepraszam wszystkich za b?aze?stwa (zw?aszcza te na off topie). Z jednej strony tak? mam posta? - co by si? nie dzia?o, on i tak obróci to w ?art - z drugiej czasem chyba przesadza?em i psu?em klimat.

Nast?pnym razem b?d? na to uwa?a?. Ods?ona mi si? podoba?a, bo by?a inna ni? wszystkie do tej pory. Troch? kameralna.
No i brudy ravnosa powy?azi?y troch? na wierzch... szkoda, ?e dopiero na ko?cu, mog?o si? to ciekawie zako?czy?.

Odpowiedz do tematu