Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrazy, rozumiesz? Maluj obrazy, ku***!!!
Autor Wiadomość
Ordos 
Cz?onek Noctem
ju? nie jest nas wielu

Wysłany: 2009-07-04, 11:05   

z pola offtopu skieruj? rozmow? na tor poprzedni znaczy w?a?ciwy. zgadzam si? z Czedolem. Sabat te? kuleje w tym punkcie. mamy dwóch, lub trzech którzy potrafi? i?? za "standardem" w klanie. reszta to gracze. ugraj tu, zdob?d? tamto i do domu.

sam bez winy nie jestem, gangrele w sabie zwykle s? bardzo daleko od wszelkiej polityki, ale jest tam jaki? powód. nie mniej, staram si? sypa? sier?ci? na prawo i lewo. robi? wiece, i czasem z fellow gangrelami pogadam o tym jak to fajnie jest pogania? za w?asnym ogonem :)

a wyci?gaj?c spraw? nieco dalej, stereotypy podci?gn?? równie? na spojrzenie na sekty. nie wiem jak cama, ale z ca?? pewno?ci? prawie ca?y sabat nie zachowuje si? jak sabat. moim skromnym.

aktualnie wg mnie przypomina to bardziej pokr?con? i chor? wersj? camarilli w której jest hegemon/rex i ten w?a?nie ma wszystkim mówi? co maj? robi?. ?adnych pomys?ów od ludzi, ?adnych flavorów, (maks si? stara, ale to nie do ko?ca jest sabat, to jest jego w?asna posta?).
nie mówi? tutaj o hucznych imprezach. ale takie smaczki jak arena (nie wszyscy mog? wiedzie? co to takiego), czy deszcz krwi który ostatni zafundowali?my na spotkaniu, wysz?y bezpo?rednio ode mnie i babela (R.I.P.).

ergo: ch?opcy! wi?cej pomy?lunku prosz?, wi?cej zabawy! nie tylko dla zarzynania si? tu jeste?my... chocia? g?ównie dlatego :]
Ostatnio zmieniony przez Ordos 2009-07-04, 11:07, w całości zmieniany 1 raz  

Slide 

Wysłany: 2009-07-05, 18:06   

Ordos napisał/a:
z pola offtopu skieruj? rozmow? na tor poprzedni znaczy w?a?ciwy. zgadzam si? z Czedolem. Sabat te? kuleje w tym punkcie.

Jak ja przedstawia?em swoje argumenty w podobny sposób to us?ysza?em plotki o tym, ?e co? "niepotrzebnie" mi przeszkadza w AM. Nie wiem czy moje spostrzezenia tak zle sa odbierane, ale czasami mam wrazenie ze sa fajni i fajniesi.
Sory za taki offtop i za wykorzystany cytat Ordos, ale coraz bardziej wierze w to, ?e Noctem to jedno wielkie Bravo Girl... ploty i ploteczki...

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-07-05, 20:05   

Y. Tego nie zrozumia?em.

Nie wiem, co prawda, do czego pijesz, Slide, ale pomn? nasz? krótk? konwersacj? nt. Mortis i jako? nie pami?tam, ?ebym Ci powiedzia?, ?e robisz problemy bez powodu. Z czym? si? z Tob? zgodzi?em (kwestia Sabatu, któr? poruszy?e?), z czym? nie.

Mo?e o czym? nie wiem, ale zauwa?, ?e topic dotyczy? oryginalnie stereotypów klanowych. A ka?da kolejna osoba, która si? wypowiada?a, dodawa?a co? od siebie, co kogo mierzi...

Oskar?enie o fajno?ci i przefajno?ci poszczególnych jednostek... Có?. Dla mnie jest srog? przesad?.

Acz mam pot??nego kaca, wi?c mo?e pó?niej dodam co? sensownego.
A teraz prywatne zarzuty na inny top, jakby co. :> Bez offt.

Kane 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-07-07, 23:35   

Hmmm
Wydawa?o mi si? ?e dobrze odgrywam Bruyaha. No có?, szkoda ?e si? myli?em.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-07-08, 06:53   

Kane, Czedol nie to mia? na my?li :)))

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-07-08, 09:12   

Sigh. Dlaczego udzie si? zawsze obra?aj?.

Chyba chodzi o to, jak ja si? wypowiadam. Innej opcji nie widz?.

Nathanael 
Ravnos

Wysłany: 2009-07-12, 11:05   

Ja uroczy? :cry: wzruszy?em si? :->

Odpowiedz do tematu