Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po VI ods?onie
Autor Wiadomość
Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-04-20, 18:52   

<p?acze>
Chlip, zrobi?am tyle z?ych rzeczy na tej ods?onie, zgin? za to na nast?pnej albo przynajmniej b?d? si? w piekle sma?y?a za to, chlip. :cry:

Jeden minus- za ma?o czasu. Nie wiedzia?am, w co r?ce w?o?y? :/
Osobi?cie nie jestem z siebie zadowolona, ale ?wietnie mi si? gra?o z niektórymi :)

@ Darek- zak?adam fan klub MaXa, ale Yana raczej si? do Niego nie zapisze... :lol:

@ bezjimienny - scenka z humanist?- bezcenna. :mrgreen:

@ Czedolku- wywiady z nowymi by?y przeprowadzane w wy?mietnitej atmosferze :->

@ Inka- teraz ?a?uj? jak jasna cholera, ?e jak wychodzi?a? to Ci? nie zdominowa?am "oddaj aparat" a potem nie wsadzi?a Ci go w D...! 8-)

Przepraszam Fantoma, ?e go zjecha?am jak star? habet?. :-( Aler wierz?, ?e na pewno si? odwdzi?czysz ;)

Mimo wszystko- ods?ona na du?y +

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-04-20, 19:10   

Faaajnie.

W sensie - ok. Opis z perspektywy postaci.

Gehenna nadchodzi, Wilko?aki si? budz? ze snu, Przedpotopowi biegaj? po lasach i duchy wywo?uj? (albo na odwrót), powód? stulecia nadciaga, armia ciemno?ci zjada mi kredki, Nekromanta z armi? ?ywych trupów dobija si? do bram, elfy wypowiedzia?y wojn? krasnoludom, a koniec ?wiata nast?pi za par? sekund.
I spróbuj co? teraz, b?d?c spokojnym kupcem co? ugra?...

Z punktu widzenia gracza:
Ksi??na pokaza?a pazurki, Ventrasi przejmuj? w?adz?, brzydale zajmuj? si? chowaniem i zakopywaniem tajemnic sprzed wieków, toreadorzy to latawice, lub dziwkarze w zale?no?ci od p?ci, którzy maj? rotacj? przynale?no?ciow? i pogl?dow? wi?ksz?, ni? ilo?? papierosów wypalanych rpzeze mnie, gdy jestem zdenerwowany, Tremiery knuj? i wyci?gaj? ?apki po wszystko, co ma pentagram na ok?adce...
Innymi s?owy - Wszystko na swoim miejscu i tak powinno by?:>

Bawi?em si? dobrze, mam ?wiadomo??, ?e mog?em gra? lepiej i si? kajam. Z graczami gada?o si?...
A, w?a?nie. Praktycznie nie mia?em czasu gada? z szersz? ilo?ci? graczy. Poza paroma. W ko?cu ju? sam wychodzi?em, coby chocia? par? s?ów z innymi, ni? Ksi??na, primogenat i BN-Kamil zamieni?:>
Eh, te stanowiska...

Klimat by? autentycznie Camarillowy, mnie si? nie nudzi?o ani chwilki. Znów - zdaj? sobie spraw?, ?e to mi?dzy innymi przez stanowisko. Nie wiem, jak inni.

Ale kolorowo by?o i sympatycznie i tak, jak powinno by? i dzi?kuje wszystkim i pozdro i szacun...
Kolejna zajebista ods?ona, panie i panowie.

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-04-20, 21:23   

W ogóle niech wszystkie duszyczki których nie do??czy?am jeszcze do forum camarilli si? do mnie zg?osz?!

Odpowiedz do tematu