Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka na sesji
Autor Wiadomość
Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-03-31, 10:42   

Siedem Bram Jerozolimy Penderckiego:)

Red XIII 
Cz?onek Noctem
i like poof...

Wysłany: 2009-03-31, 11:02   

*strzela palcami* OK zaczynamy si? wkr?ca?

Muzyka, da?
-je?li idzie o preludium wampirze to mam swoje 'mysie-pysie' i dokladniejsze informacje moge zaprezentowa? osobi?cie - ale generlanie ja co? mówie-muzyka dopowiada reszta :twisted:
-Pirates of the Caribbean - Davy Jones (nie chce mowic o calym soundtracku bo jest boski i JU?! xD) - kilkana?cie sekund ostatnich - poytywka - CUDO!
-odnosnie pirackich klimatów - Ca?y OST z Monkey Island (g?ównie 3 cz???)
-zespó? BLACKHEART PROCESSION - 90% tru grozy i smutku - luv it luv it ;D
-Final Fantasy Piano Collections (generalnie do którejkolwiek cz??ci - ?liczno?ci i ju?)
-zespó? Creature Feature - groteska!
-WSZYSTKIE soundtracki z filmów Burtona (ok... 90%) - Danny Elfman is love + ewentualnie ci którzy wskoczyli na jeden czy dwa filmy na jego miejsce
-American McGee's Alice - grrooooooozaaaaaa - w szczególno?ci "Time to Die" czy "Tweedledee & Tweedledum"

jakby co to muzyki do wampira mam sporo, ew. do pirackich klimatów i ogólniki jak 'groza', 'smutek', 'niepewnosc' itd itd ^^

"Oh you can't help that... We're all mad here..."

Xarin 

Wysłany: 2009-03-31, 16:10   

Hm... muzyka na sesji to jest to ;-) . Jest tego sporo, wi?c podam tylko kilka przyk?adów do konkretnych systemów:

Neuroshima - soundtracki z Fallout, Fallout 2, Death Note (g?ównie z serialu), Silent hill, Elfen Lied (?wietnie sprawdza si? w sesjach w klimacie horroru)
Warhammer - nie?miertelny LOTR ;-) , Willow, Labirynt Fauna, Piraci z Karaibów (g?ównie Tilea i okolice ;-) ), Gladiator, Królestwo Niebieskie itd.
Wampir - Drakula, Wywiad z wampirem (w zasadzie, to nie prowadzi?em, tylko wyszukiwa?em utwory pod odpowiednie sceny - nigdy nie uda?o mi si? tej sesji z graczami zagra? :-/ )
DnD i autorskie settingi - to ju? naprawd? ró?nie, zale?y od samej sesji :-)

Ostatnio zajmuj? si? g?ównie wykorzystywaniem ?cie?ek d?wi?kowych z anime, które spokojnie dorównuj? tym filmowym, a cz?sto nawet je przerastaj? np. Code Geass, Elfen Lied czy Fate/stay Night.

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-07-02, 13:16   

Hm... Pami?tam mieszanki z czasów, gdy by?em m?ody i lubi?em eksperymentowa? z rodzajami alkoholu i ilo?ciami, tudzie? p?ci? partnerów...

Tego mi nikt nie zwróci... Ale...

Znaaaczy...
Gdy by?em m?ody i eksperymentowa?em z mieszankami ró?nej muzy na sesyach.

Pomn? J'mrad. Technofantas, psychodeliczny, z mas? portali, dziur i ?wiatów równoleg?ych.
Muzyka do tego by?a z barma?sk? dok?adno?ci? wymieszana. LOTR: Dwie Wie?e + OST z pierwszego Resident Evil (ca?ym OST, nie mówi? jedynie o kawa?kach Mansona. 800 Salivy ?wietnie si? komponowa?o z nadej?ciem ?owców wampirów, etc.)

Pomn? Urban Legend Vampire, sesye prowadzone w klimatach... No... Przykro twierdzi? - Underworlda... Do których muzyka by?a jedna i sztandarowa - ca?y album soundtracka do dwójki Matrixa. To momentu, w którym nie zacz??em w??cza? do? Apocalyptici (album Cult), Dead Can Dance (ogólnikowo, nie pomn? dok?adnego albumu) i soundtracku z Blade Runnera.

Có?. mieszanki, w przeciwie?stwie do drinków - mi podchodz?.

Tymcio 

Wysłany: 2012-07-12, 08:50   

Two Steps From Hell - mieszanka maj?ca naprawd? du?y potencja?. Znajdzie si? du?o muzyki nadaj?cej si? do walki, ale ?eby wycisn?? ca?y potencja? trzeba przes?ucha? i wy?apywa? utwory.

Soundtrack z Prince of Persia zarówno z gier(oprócz "Warrior within") jak i z filmu. Mo?na u?y? przy sesji w jakich? orientalnych krainach. Tak jak poprzednio najlepiej wybra? co lepsze kawa?ki ;)

Kolejna partia b?dzie dodawana podczas edycji tego posta ;)

Odpowiedz do tematu