Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po III ods?onie
Autor Wiadomość
Slide 

Wysłany: 2008-12-20, 22:26   

Podoba mi si? ten pomys? :D tym bardziej nie mog? si? doczeka? ze wzgl?du na to, ?e spróbuj? w swoim wygl?dzie zaprezentowa? wi?cej sabatu w sabacie :D

Azi 

Wysłany: 2008-12-20, 22:32   

Chestah - bierzemy Erva jako pe?noetatowego z?odzieja dusz ;). B?d? zdj?cia, b?dzie statyw, to i zbiorówki si? zdarz? ^^

Chester 
Cz?onek Noctem
ziieELOonY jak GOobLiIN

Wysłany: 2008-12-21, 09:59   

Ma?ka nie ma co zmusza?, jak b?dzie chcia? przyjecha? to fajnie ale póki co nie ma co kombinowa? na zapas :)

Fatyg 
Nas nie pokonacie...

Wysłany: 2008-12-21, 10:06   

Je?li o portrety chodzi to w?a?ciwie mog?yby by? zrobione g?ównie po to, by mo?na si? by?o rozezna? w imionach i wizerunku zarówno ludzi z Sabatu jak i Camarilli.

Chester 
Cz?onek Noctem
ziieELOonY jak GOobLiIN

Wysłany: 2008-12-21, 10:20   

Taki by? plan. Jak si? uda to zrobimy wszystkim zdj?cia i umie?cimy z podpisami by ka?dy móg? rozezna? kto jest kim, z zachowaniem obiektywnej wiedzy postaci of c.

Dobrze, ?e nast?pna ods?ona jest w Empiku bo mo?naby nawet w osobnym pomieszczeniu zrobi? salk? foto. Ju? nawet mam kilka pomys?ów. Na przyk?ad zdj?cia na trzech ró?nych t?ach w zale?no?ci od "jawnej" przynale?no?ci sektowej albo od wyboru gracza...

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-12-21, 11:10   

Alkazz przynie? studio:)

Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-12-21, 14:39   

Alfar napisał/a:
Alkazz przynie? studio:)

Ch?tnie, ale trzeba zorganizowa? transport. Albo 2-3 osoby chetne przetransportowac to tramwajem:) Sam nie dam rady.

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-12-21, 15:02   

Ja mog? pomóc ^___^ znaczy zale?y co rozumiecie przez poj?cie studio bo taki softbox czy blendy s? lekkie, ale juz dwie lampy niekoniecznie XD albo statywy od lamp.. : o chyba, ?e macie co? zupe?nie innego pod poj?ciem "studio" :}

Mo?na by?oby to zrobi? chwil? przed LARPami.. jakby?cie mieli czas. Nikt nie narzeka?by, ?e mu si? jaki? makija? rozmaza? :}

Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-12-21, 17:14   

Inque napisał/a:
Ja mog? pomóc ^___^ }

Potrzymasz blend? ? :D

Chester 
Cz?onek Noctem
ziieELOonY jak GOobLiIN

Wysłany: 2008-12-21, 17:27   

Co? mi si? wydaje, ?e z tego pojedynczego pomys?u sko?czy si? na tym, ?e drama przerodzi si? w sesje zdj?ciow? :P

Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-12-21, 17:28   

Chester napisał/a:
Co? mi si? wydaje, ?e z tego pojedynczego pomys?u sko?czy si? na tym, ?e drama przerodzi si? w sesje zdj?ciow? :P

Widz? 2 opcje. Albo postacie zaczn? si? bardzo przyk?ada? do ubioru/make-upu, i drama mo?e nabra? rumie?ców pod tym wzgl?dem, albo... mam nadziej? ?e nie b?dzie drugiego albo. :).

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-12-21, 22:09   

Alkazz to takie ma?oambitne zaj?cie XD a kto mi potrzyma blend? XD ? Zawsze mo?emy wykorzystac graczy którzy akurat nie s? fotografowani : o <ja tego nie mówi?am> ^__^

Chyba, ?e chodzi o transport... ^__^ straszyc ludzi w tramwaju mo?na by?o teczkami z plastyka, MISIEM, to i mo?na blendami ... :}

Chester 
Cz?onek Noctem
ziieELOonY jak GOobLiIN

Wysłany: 2008-12-21, 22:45   

Inque napisał/a:
^__^ straszyc ludzi w tramwaju mo?na by?o teczkami z plastyka, MISIEM, to i mo?na blendami ... :}

Nie mów mi nic o straszeniu ludzi w komunikacji miejskiej, na prawie ka?d? dram? doje?d?am ucharakteryzowany XD

Mnie to tam rybka czy b?dzie sprz?t czy nie. I tak b?dzie Flesz biega? z aparatem ;]

Azi 

Wysłany: 2008-12-23, 23:40   

... moim...

Erv deklarowa? si?, ?e b?dzie na nast. ods?onie. Czyli jeden zapasowy fotograf b?dzie. Dwa - my z Martinim ?migamy samochodem, to jad?c z Wrocka <tym razem na lito?? bosk? wcze?niej ni? ju?-teraz-zaraz-drama, nio!> mo?emy pomóc przetransportowa? cz??? sprz?tu.
Trzy - mioO! ^^

Odpowiedz do tematu